Ładowanie

JAK LEGALNIE OBNIŻYĆ PODATKI

JAK LEGALNIE OBNIŻYĆ PODATKI

Machina urzędnicza to coś, z czym często trudno walczyć. Szczególnie jeśli jest się zwykłym obywatelem. Często jedynym celem owej machiny urzędniczej jest to, aby ściągnąć jak najwięcej należności finansowych z Twojego majątku – osobistego lub firmowego. Wygrasz, jeśli będziesz miał swojego przedstawiciela prawnego, który ma doświadczenie w tego typu sprawach i potrafi ochronić Twoje podatki w granicach prawa. Jednocześnie zapewniając Ci pełną poufność podjętych działań i zgodność z aktualnym stanem prawnym. Doświadczona i profesjonalna firma doradzi Ci również jak założyć firmę w Anglii na jak najkorzystniejszych warunkach.

JAK ZAŁOŻYĆ FIRMĘ W ANGLII?

Dobrym pomysłem jest założenie spółki LTD

Firma SEMPERPARATUS prowadzi księgowość i rozliczenia dla spółek LTD, czyli spółek, które bardzo korzystnie jest założyć w Wielkiej Brytanii. Rejestracja spółki LTD jest już samo w sobie wyrazem ochrony podatkowej, ponieważ… ów rodzaj działalność pozwala bardzo zaoszczędzić na podatkach. I to w granicy prawa. Ów typ działalności gospodarczej generuje koszt… tylko 9% podatku, kiedy firma ma oddział poza Wielką Brytanią oraz Unią Europejską. Poza tym spółki LTD są uważane za prestiżowe i szanowane na całym świecie. Ale jak założyć firmę w Anglii tego typu? Założenie spółki LTD wiąże się to, jak to zwykle bywa, z koniecznością wypełniania tzw. papierków. I niesie za sobą ryzyko naprawienia na tzw. kruczki prawne – niekorzystne dla młodego, niedoświadczonego przedsiębiorcy. Firma SEMPERPARATUS zdejmie z Ciebie ten bagaż, gdyż ma doświadczenie w tego typu sprawach. Rejestruje spółki LTD (LIMITED), a także LLP lub inne w Wielkiej Brytanii albo Irlandii. Reprezentuje klienta.

OCHRONA MAJĄTKU OSOBISTEGO I FIRMOWEGO

Wspomniana firma zajmuje się również ochroną majątku i jego zabezpieczeniem (w tym również ochroną podatkową). Prawnicy zrobią wszystko, aby zdążyć przed uruchomieniem machiny urzędniczej mającej na celu ściągnięcie jak największych należności finansowych z majątku firmowego lub osobistego – bez uzasadnienia prawnego. Sposobów na zabezpieczenie i ochronę podatkową majątku jest wiele. Chodzi o to, aby przeprowadzić działania wyprzedzające, zanim majątek dostanie się w ręce urzędników. O ochronę przed nieprawnymi działaniami polskich urzędów, ochronę przed konfiskatą rozszerzoną, zabezpieczenie majątku firmowego oraz osobistego przed działaniem komornika, przed przepadkiem na rzecz skarbu państwa.

POUFNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Agencja prawnicza zajmuje się również wszelkimi innymi rozwiązaniami dopasowanymi do aktualnego stanu prawnego. Jednocześnie gwarantuje pełną anonimowość. Rozwiązania, które zostają wdrożone są także dopasowywane do aktualnych potrzeb i aktualnej sytuacji klienta kancelarii. Podlegają również regulacjom związanym z paktem OECD. Klientami są korporacje, ale także mniejsi przedsiębiorcy. Istotne jest zachowanie standardów bezpieczeństwa, ale także poufności działań.

Opublikuj komentarz