Ładowanie

ROZWIŃ I KORZYSTAJ. SZTUCZNA TRAWA Z ROLKI

ROZWIŃ I KORZYSTAJ. SZTUCZNA TRAWA Z ROLKI

Stale dbasz o swój trawnik, podlewasz go i kosisz, jednak jego wygląd nadal nie spełnia Twoich oczekiwań? Jest sposób, aby zyskać piękną, zieloną trawę bez wysiłku!

TRAWA Z ROLKI

Obecnie oferowana na rynku sztuczna trawa z rolki sprawia wrażenie prawdziwego trawnika dzięki zastosowaniu dużo lepszej jakości materiałów do tworzenia syntetycznych trawników, niż miało to miejsce jeszcze paręnaście lat temu. Najnowsza generacja sztucznej trawy to produkty o różnej długości włosia, dostępne w wielu wersjach i umieszczone na elastycznej, solidnej podstawie. Ich jakość i wygląd uległy znacznym ulepszeniom w porównaniu do traw pierwszej generacji, tworzonych w latach 60-tych ubiegłego wieku.

Trawa z rolki jest wytwarzana ze specjalnych włókien, przypominających te, które znamy z domowych dywanów – jednak z wykorzystaniem materiałów znacznie odporniejszych na szkodliwe czynniki atmosferyczne. Pojedyncze włókno to monofilament, których pęki tworzą źdźbła trawy. Stosuje się w ich produkcji najczęściej połączenie polietylenu i polipropylenu.

ZALETY SZTUCZNEJ TRAWY

Zastanawiasz się, jakie korzyści może przynieść Ci wybór trawy z rolki? Dystrybutor sztucznej trawy ze strony trawa-krajobrazowa.pl może przedstawić wiele przekonujących argumentów!

Po pierwsze, sztuczna trawa z rolki jest niewątpliwie bardziej opłacalna – wymaga nie tylko znacznie mniej uwagi, ale też nakładów finansowych. Nie potrzebujesz kosiarki czy nawozów, ponadto oszczędzasz wiele godzin, bo nie musisz jej podlewać, kosić ani pielić chwastów. Taki „bezobsługowy trawnik” to niezwykła wygoda, szczególnie dla osób zajętych i nielubiących prac ogrodowych. To jednorazowa inwestycja – po zakupie pozostaje układanie sztucznej trawy i wydatki się kończą, a pozostaje wieloletnia radość z użytkowania!

Po drugie, możesz być pewny, że trawa z rolki od dystrybutora sztucznej trawy Epufloor będzie prezentować się świetnie, niezależnie od tego, gdzie ją położysz! Prawdziwy trawnik do perfekcyjnego wyglądu potrzebuje żyznej gleby, odpowiedniego nasłonecznienia, regularnego nawadniania, podcinania i nawożenia. Niekiedy ogrom pracy włożony w jej pielęgnację nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Z trawą z rolki takie problemy to przeszłość! Ten syntetyczny odpowiednik jest odporny na czynniki atmosferyczne, obojętny na nasłonecznienie i niewymagający pielęgnacji – sprawdzi się nawet w stale zacienionym lub silnie nasłonecznionym miejscu. Co więcej, można ją też zamontować na balkonach, tarasach, placach zabawach, a także w biurach czy na siłowniach – nie ma dla niej ograniczeń! Wystarczy staranne układanie sztucznej trawy, a później już nic, tylko cieszyć się jej wiecznie soczystą zielenią!

DYSTRYBUTOR SZTUCZNEJ TRAWY

Kolejną zaletą trawy z rolki, którą podkreśla dystrybutor sztucznej trawy, jest szeroki wybór różnych rodzajów syntetycznych traw. Mamy możliwość dopasowania ich do naszych preferencji dzięki wielu wysokościom runa, stopniom miękkości, wytrzymałości czy szerokiej palecie odcieni. Na stronie dystrybutora sztucznej trawy trawa-krajobrazowa.pl znajdziemy ofertę traw z rolki, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Przykładowo, dla przydomowego ogródka, do którego lubimy wyjść na boso na poranną kawę, sprawdzi się model Epufloor Soft 20mm, a dla szkolnego boiska dla dzieci odpowiednia będzie sztuczna trawa Epufloor Camp 35mm.

Wartym podkreślenia jest też fakt, że trawa z rolki jest trwała i wytrzymała. Należy zwrócić uwagę na jej montaż – przy odpowiednio przygotowanym, oczyszczonym i wyrównanym podłożu układanie sztucznej trawy przebiegnie szybko i bezproblemowo, a sztuczny trawnik będzie nam służył przez długie lata! Nie zastanawiaj się dłużej – zapewnij sobie piękny, zielony trawnik gdziekolwiek chcesz, bez żadnego nakładu pracy, dzięki jednorazowej inwestycji w trawę z rolki!

Opublikuj komentarz