Ładowanie

CZYM JEST SŁAWNA DEPILACJA LASEROWA.

CZYM JEST SŁAWNA DEPILACJA LASEROWA.

Usuwanie zbędnego owłosienia z różnych części ciała to zabieg kosmetyczny stosowany zarówno przez kobiet jak i mężczyzn. Może być wykonywany na wiele sposobów, ale coraz większym zainteresowaniem cieszy się depilacja laserowa. Warto więc poznać sposób jej działania oraz możliwości zastosowania.

DEPILACJA I JEJ RODZAJE

Jak już zostało wspomniane depilacja laserowa jest zabiegiem kosmetycznym mającym na celu usunięcie owłosienia z określonej części ciała. Na przestrzeni lat zabieg ten przeszedł ogromną metamorfozę oferując liczne sposoby na pozbycie się zbędnego owłosienia w sposób tymczasowy oraz trwały. Obecnie wyróżnia się następujące metody depilacji:
– czasowej – mechanicznej (maszynką, woskiem, depilatorem) i chemicznej (np. kremem, pianką);
– trwałej – laserowej.
Wielu ekspertów uważa depilację laserową za najbardziej skuteczną metodę usuwania owłosienia z całego ciała.

DEPILACJA LASEROWA WROCŁAW – SKUTECZNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Zabiegi depilacji laserowej cieszą się coraz większym zainteresowanie z uwagi nie tylko na swoją skuteczność, ale także bezpieczeństwo i szeroki zakres zastosowania. Depilacja laserowa wykonywana jest w gabinetach kosmetycznych za pomocą specjalistycznego sprzętu. Usuwanie niechcianego owłosienia odbywa się przy użyciu wiązki lasera głęboko wnikającej w skórę i powodującej zniszczenie cebuli włosa wraz z jej korzeniem. Energia emitowana przez laser dociera do struktur włosa odpowiedzialnych za jego wzrost. Ma miejsce zjawisko fototermolizy – przepalenia włosa i uszkodzenia jego macierzy.

Niewątpliwą zaletą depilacji laserowej jest:

  • precyzyjne działanie i długotrwały efekt;
  • bezbolesność i brak podrażnień w trakcie wykonywania zabiegu;
  • bezpieczeństwo;
  • możliwość wykonywania na całej powierzchni ciała.

Zabiegi z depilacji laserowej są zwykle dzielone z uwagi na wielkość obszaru ciała jaki będą obejmować. Mamy więc depilację:

  • małą – dotyczy do wyboru – wąsika, linii brzucha, baczków, stóp, dłoni , kolana, pachy lub szpary pośladkowej;
  • średnią – obejmuje do wyboru – bikini płytkie (pachwiny), szyję, ramiona, ręce, pośladki, braki lub kark;
  • dużą – dotyczy do wyboru – całej twarzy, łydki, uda, brzucha, klatki piersiowej, pleców lub głębokiego bikini (pachwiny, wzgórek i wargi).

Depilacja laserowa Wrocław odbywa się przy użyciu najlepszego i najszybszego na rynku medycznego lasera MedioStar Next PRO o nowoczesnej niemieckiej technologii gwarantującej trwałość efektów.

SALON KOSMETYCZNY WROCŁAW – NIE TYLKO DEPILACJA

Depilację laserową warto uzupełnić o inne zabiegi upiększające. Na przykład makijaż permanentny Wrocław, który podkreśli naturalne piękno i zamaskuje niedoskonałości, wpływając tym samym na poprawę naszego samopoczucia. Dzięki niemu zawsze będzie się świetnie wyglądać i to bez potrzeby wykonywania codziennego make-upu.

W salonie kosmetycznym Wrocław można wykonać również zabieg fotoodmładzania lub wypełniania zmarszczek i powiększania ust. W ofercie znajduje także laserowe zamykanie naczynek na twarzy bądź usuwanie pajączków na nogach.

Opublikuj komentarz