Rutyna w związku? Przełam ją!

Pierwszy etap zakochania się jest fascynujący. Wiele osób mówi o tym, że odczuwają charakterystyczne „motylki w brzuchu” na myśl o obiekcie swojego zainteresowania. Wciąż jesteśmy w stanie euforii – wszystko nas cieszy, odczuwamy ogromną bliskość z drugą osobą i chętnie jej to okazujemy. Z czasem jednak w związku pojawia się rutyna, która może nawet definitywnie go zniszczyć. Jak jej uniknąć?

Wzbogacenie życia seksualnego

Kiedy seks przestaje cieszyć parę, staje się rutynowym elementem naszego życia, warto zastanowić się nad jego urozmaiceniem. Dzięki temu partnerzy mogą czerpać większą satysfakcję z pożycia i angażować się w nie całym sercem i duszą. Seks wbrew pozorom jest bardzo ważny dla podtrzymania uczucia w związku. Rezygnując z niego, skazujemy się na frustrację, która negatywnie odbija się na naszym zdrowiu.

Tymczasem, można wyjść naprzeciw oczekiwaniom partnera czy partnerki i postarać się o zwiększenie atrakcyjności zbliżeń fizycznych. Pytanie o to, jak zwiększyć libido, zadaje sobie wiele osób.  Sklep eRozkosz oferuje w tym kierunku całą gamę gadżetów erotycznych, które przełamią rutynę w seksie. Niemniej, partnerzy powinni być zgodni co do tego, że chcą wykorzystać zabawki erotyczne w swojej sypialni. Należy poszukać kompromisu, aby pogodzić niejednokrotnie odmienne oczekiwania kobiety i mężczyzny.

Różnorodność rynku gadżetów erotycznych

W sklepach internetowych, a także w stacjonarnych sex shopach nie brakuje gadżetów erotycznych, które pozwalają zwiększyć libido partnerów seksualnych. Dla wielu z nas wizyta w sklepie z artykułami erotycznymi jest krępująca, dlatego wolimy zaopatrywać się w nie i przeglądać ofertę w sklepach internetowych. W internecie możemy poczuć się anonimowo i przed dokonaniem zakupu zaspokoić swój „głód wiedzy”. Odpowiednie zabawki erotyczne można wybrać zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Błędem jest postrzeganie ich jako wyłącznie gadżetów dla singli i osób, które nie mogą znaleźć partnera seksualnego. Na przykład, kulki waginalne, popularnie nazywane kulkami gejszy, to co prawda gadżet dla kobiet, ale ich stosowanie powoduje, że można odczuwać pełniejszą satysfakcję seksualną zarówno po stronie korzystających, jak i mężczyzn, z którymi idą do łóżka.  Dla par przeznaczone są w sex shopach również gry miłosne, w formie gier planszowych, karcianych i innych, które służą do odkrywania swoich upodobań i granic seksualnych. To wszystko to jednak tylko ułamek bogatej oferty gadżetów erotycznych, z których można skorzystać dla zwiększania emocji w kontaktach seksualnych.

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *