Jak odzyskać straconą miłość?

Zdarza się, że niekiedy miłość się kończy i partnerzy się rozstają. Często bywa również tak, że jedna ze stron nie jest zainteresowana już kontynuowaniem znajomości i zrywa wszystkie stosunki. Oczywiście, w większości wypadków jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ nie ma sensu tworzyć fikcji i udawać, że wszystko jest w porządku, a w środku być niezadowolonym i wiecznie nieszczęśliwym.

Niekiedy jednak zdarza się, że po rozstaniu mężczyzna chce powrotu do swojej partnerki i próbuje odzyskać jej uczucie. W jaki sposób najlepiej jest spróbować odzyskać miłość i podbić dziewczynę całkiem na nowo?

  • Przede wszystkim, wszystko zależy od konkretnej sytuacji. Niekiedy bywa tak, że nie ma już sensu przepraszać i prosić o wybaczenie. Szczególnie w przypadku zdrady, wiele kobiet nie da się już przekonać do kolejnej szansy i lepiej jest zrezygnować ze swoich zalotów. Niekiedy jednak istnieje szansa na odmianę całej sytuacji.
  • Liczy się więc konsekwencja. Niekiedy cały proces trwa przez wiele miesięcy. Trzeba zbliżyć się na nowo do dziewczyny i starać się pojawiać w jej życiu jak najczęściej.
  • Idealną sytuacją jest pojawienie się w sytuacji, kiedy dziewczyna znajduje się w jakiejś potrzebie. Kiedy mężczyzna okazuje się pomocny i silny, wiele kobiet dosłownie traci dla niego głowę i zapomina nawet o przykrych zajściach.
  • Ważna jest również cierpliwość. Niekiedy niezbędne są małe kroki, które powoli przybliżają do celu.
  • Najważniejsze jest oczywiście to, aby przeprosić, jeżeli jest za co i postarać się wynagrodzić krzywdy. Rozmowa jest nieoceniona i bez niej nie ma mowy o powodzeniu całej operacji.

Niewiele par jest w stanie wrócić po rozstaniu do tego, co było kiedyś. Najczęściej bowiem przez samym rozstaniem dochodzi do bardzo nieprzyjemnych kłótni i nieporozumień. Padają wówczas słowa, o których ciężko jest zapomnieć i których czasami nie da się wybaczyć. Mówi się nawet, aby nie wchodzić dwa razy do tej samej rzeki.

Zdarzają się jednak przypadki par, które zeszły się na nowo nawet po wielu latach. Bywa, że małżeństwa kilkadziesiąt lat po rozwodzie, decydują się na ponowny ślub i zakochują się w sobie na nowo. Niektóre pary charakteryzują się wręcz tym, że często ze sobą zrywają i następnie się godzą. Dodaje to pikanterii ich związkom i bez tego nie czują się szczęśliwe. Wszystko zależy oczywiście od konkretnej sytuacji.

Odzyskanie partnera nie jest jednak wcale takie łatwe. Jeżeli dziewczyna w międzyczasie ułożyła sobie życie na nowo, raczej nie ma większych szans na powodzenie. Oczywiście, może okazać się, że stara miłość nie zardzewiała, jednak nie można mieć już żadnej pewności. Kobiety często noszą urazę głęboko w sercu i trudno jest im wybaczyć. Jeżeli zaś to dziewczyna odeszła do innego, problem może być jeszcze większy. Może okazać się, że nie jest ona już w ogóle zainteresowana i nawet nie będzie do siebie dopuszczała takiej myśli. Lepiej zrezygnować w takiej sytuacji i szukać prawdziwej miłości gdzie indziej i nie poświęcać swojej energii i uczucia osobie, która nie jest tego warta.

Więcej informacji Chciałbyś dowiedzieć się więcej o technikach uwodzenia i związkach? Odwiedź stronę www.uwodzenie.org i sprawdź to.

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *