Jak legalnie obniżyć podatki

Optymalizacja podatkowa

Machina urzędnicza to coś, z czym często trudno walczyć. Szczególnie jeśli jest się zwykłym obywatelem. Często jedynym celem owej machiny urzędniczej jest to, aby ściągnąć jak najwięcej należności finansowych z Twojego majątku – osobistego lub firmowego. Wygrasz, jeśli będziesz miał swojego przedstawiciela prawnego, który ma doświadczenie w tego typu sprawach i potrafi ochronić Twoje podatki w granicach prawa. Jednocześnie zapewniając Ci pełną poufność podjętych działań i zgodność z aktualnym stanem prawnym. Doświadczona i profesjonalna firma doradzi Ci również jak założyć firmę w Anglii na jak najkorzystniejszych warunkach.

Jak założyć firmę w Anglii?

Dobrym pomysłem jest założenie spółki LTD

Firma SEMPERPARATUS prowadzi księgowość i rozliczenia dla spółek LTD, czyli spółek, które bardzo korzystnie jest założyć w Wielkiej Brytanii. Rejestracja spółki LTD jest już samo w sobie wyrazem ochrony podatkowej, ponieważ… ów rodzaj działalność pozwala bardzo zaoszczędzić na podatkach. I to w granicy prawa. Ów typ działalności gospodarczej generuje koszt… tylko 9% podatku, kiedy firma ma oddział poza Wielką Brytanią oraz Unią Europejską. Poza tym spółki LTD są uważane za prestiżowe i szanowane na całym świecie. Ale jak założyć firmę w Anglii tego typu? Założenie spółki LTD wiąże się to, jak to zwykle bywa, z koniecznością wypełniania tzw. papierków. I niesie za sobą ryzyko naprawienia na tzw. kruczki prawne – niekorzystne dla młodego, niedoświadczonego przedsiębiorcy. Firma SEMPERPARATUS zdejmie z Ciebie ten bagaż, gdyż ma doświadczenie w tego typu sprawach. Rejestruje spółki LTD (LIMITED), a także LLP lub inne w Wielkiej Brytanii albo Irlandii. Reprezentuje klienta.

Ochrona majątku osobistego i firmowego

Wspomniana firma zajmuje się również ochroną majątku i jego zabezpieczeniem (w tym również ochroną podatkową). Prawnicy zrobią wszystko, aby zdążyć przed uruchomieniem machiny urzędniczej mającej na celu ściągnięcie jak największych należności finansowych z majątku firmowego lub osobistego – bez uzasadnienia prawnego. Sposobów na zabezpieczenie i ochronę podatkową majątku jest wiele. Chodzi o to, aby przeprowadzić działania wyprzedzające, zanim majątek dostanie się w ręce urzędników. O ochronę przed nieprawnymi działaniami polskich urzędów, ochronę przed konfiskatą rozszerzoną, zabezpieczenie majątku firmowego oraz osobistego przed działaniem komornika, przed przepadkiem na rzecz skarbu państwa.

Poufność i bezpieczeństwo

Agencja prawnicza zajmuje się również wszelkimi innymi rozwiązaniami dopasowanymi do aktualnego stanu prawnego. Jednocześnie gwarantuje pełną anonimowość. Rozwiązania, które zostają wdrożone są także dopasowywane do aktualnych potrzeb i aktualnej sytuacji klienta kancelarii. Podlegają również regulacjom związanym z paktem OECD. Klientami są korporacje, ale także mniejsi przedsiębiorcy. Istotne jest zachowanie standardów bezpieczeństwa, ale także poufności działań.

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *