Discovery Pico – w szybki sposób pozbądź się niedoskonałości

Niedoskonałości są jednym z tych elementów, które nie pozwalają poczuć się swobodnie i dobrze we własnej skórze. Rozstępy na brzuchu, pośladkach czy udach powodują wiele kompleksów, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie w społeczeństwie, szczególnie gdy zbliża się okres letni i ubrania, które na siebie zakładamy, są cieńsze oraz odkrywają więcej ciała. Podobnie jest z tatuażem, który został wykonany w sposób nieumiejętny lub nie zachwyca nas tak samo jak wcześniej i chcemy się go pozbyć. W klinikach medycyny estetycznej, między innymi w warszawskiej Klinice Miracki, istnieje zabieg Discovery Pico, który pomoże Ci w bezpieczny sposób pozbyć się wszystkich niedoskonałości na skórze.

W jaki sposób wykonuje się zabieg laserowego usuwania tatuażu i blizn?

Discovery Pico to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej skutecznych metod usuwania blizn, rozstępów, kolorowego i czarnego tatuażu czy przebarwień pracując techniką pikosekundową. Podczas zabiegu Discovery Pico maksymalizuje moc szczytową w ultrakrótkich impulsach o dwukrotnie większej mocy od innych pikosekundowych urządzeń laserowych. Dzięki temu jest on najbardziej efektywnym i zadowalającym Pacjenta zabiegiem, który usunie nawet trudne do likwidacji kolorowe tatuaże czy liczne przebarwienia bądź blizny, a także dodatkowo odmłodzi i ujędrni skórę. Urządzenie Discovery Pico posiada neodymowo-yagowe źródła światła laserowego, które zawiera falę o podwójnej długości. Dodatkowo jest to jeden z laserów pikosekundowych, które rozbijają cząsteczki tuszu na pył, a nie jak inne starsze modele – na granulki. To wszystko zawdzięcza odpowiednim parametrom energii dostarczanej prosto w pigment przez urządzenie Discovery Pico. W przypadku usuwania tatuażu kolorowego i czarnego bądź makijażu permanentnego – jest to najbardziej skuteczna i efektywna droga do pozbycia się defektów na swojej skórze, ponieważ zawarte w niej cząsteczki pigmentu stają się łatwiejsze do usunięcia z organizmu przez układ limfatyczny.

Dlaczego warto wykonać laserowy zabieg Discovery Pico?

Laserowy zabieg pikosekundowy wyróżnia się swoją nowatorską metodą działania, której spektakularne efekty widać już po pierwszej wizycie. Dodatkowo nie wymaga on okresu rekonwalescencji, a także jest praktycznie bezbolesny, ponieważ występuje tylko i wyłącznie lekkie odczuwanie ciepła w głębi skóry. Całkowity rezultat terapii można uzyskać już po kilku zabiegach. Discovery Pico nie pozostawia żadnych blizn pozabiegowych, a jedynie gładką i zdrową skórę. Doskonale radzi sobie z głębokimi zmarszczkami, przebarwieniami, powodując zagęszczanie się naskórka i widoczne jej rozświetlenie, napięcie oraz ujędrnienie. Lasek działa także wielofunkcyjnie, nie tylko poprzez usunięcie tatuażu, makijażu permanentnego, zmarszczek czy optycznego odmłodzenia skóry, lecz również poprzez likwidację rozstępów, przebarwień czy licznych blizn.

Przeciwwskazania do zabiegu laserowego Discovery Pico

Przed każdym zabiegiem należy koniecznie skonsultować swój stan zdrowia z lekarzem specjalistą, który przeprowadzi z nami oględny wywiad. Wyjaśni on również wszystkie procedury przebiegające w trakcie zabiegu, zapozna się z oczekiwaniami Pacjenta, odpowie na wszystkie istotne zapytania, a także wskaże przeciwwskazania które dyskwalifikują poddanie się laserowemu zabiegowi. Są to między innymi świeża opalenizna, choroby nowotworowe, aktywne zapalenia skóry, trwałe przyjmowanie leków lub ziół leczniczych oraz skłonność do powstawania bliznowców.

Więcej informacji na temat laserowego zabiegu Discovery Pico dowiesz się na stronie https://klinikamiracki.pl . Sprawdź już teraz!

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *