Co do łazienki?

Grzejniki łazienkowe

Mówi się, że łazienka to spodnia strona życia mieszkania. To tutaj dokonujemy wielu rytuałów, które pozwalają nam funkcjonować, przechodzić od jednego etapu do drugiego – od nocy do dnia, od codzienności do święta. Jakie grzejniki idealnie pasują do łazienki?

Zmysłowy rytuał kąpieli

Najważniejsza w łazience jest woda i rytuał kąpieli, o czym wiedzieli już starożytni Grecy, projektując łaźnie. Dzisiejsze łazienki pełnią wiele funkcji, przede wszystkim higieniczną, łazienka to często prywatne spa pozwalające pozbyć się stresu z całego dnia pracy. Projektując łazienkę należy więc pamiętać o tym, aby była przede wszystkim komfortowa. Należy dobrać wyposażenie tak, aby zatrzymywało ciepło i było odporne na wilgoć. I aby było estetyczne. Aby wpasowywało się w atmosferę intymności. Aby zachwycało gust. Inspirowało. Mowa tu także o grzejnikach łazienkowych, które są ważnym elementem aranżacji tego pomieszczenia. To już nie tylko pierwsze z brzegu kaloryfery, które po prostu trzeba zainstalować. Współczesne grzejniki łazienkowe są na tyle różnorodne, że dopasowują się do różnych stylów wnętrz i harmonizują z resztą mieszkania.

Grzejniki loftowe – idealne do przestrzennej łazienki

Czy łazienkę można urządzić w stylu loftowym? Dlaczego nie. Jeśli masz dużą, przestrzenną łazienkę, urządzoną w surowym stylu, to odnajdzie się tutaj Grzejnik Loftowy Ag Grzejniki Design Fat2 Floor&Big. To grzejnik z jednej strony ozdobny a z drugiej niezwykle wydajny. Ozdobę stanowi surowy styl – grzejnik wydaje się mieć wręcz odsłoniętą instalację. Składa się z masywnego prostokątnego kolektora i dwóch rzędów okrągłych profili grzewczych. Z pozoru wydaje się brzydki, ale taki właśnie jest jego niebanalny styl. Pasuje do betonowych, kamiennych elementów, klimatycznych przeszkleń. W takiej aranżacji będzie prawdziwą perełką. Ów grzejnik loftowy przypomina też kaloryfery z dawnych lat. Grzejnik montowany jest do podłogi, dzięki czemu można go umieścić w różnych pomieszczeniach.

Funkcjonalny grzejnik dekoracyjny – do niewielkiej i klasycznej łazienki

A może styl Glamour? Czyli złote dodatki do łazienki, bardzo modne od jakiegoś czasu. Łazienka Glamour kusi blaskiem i magią. Kocha się w luksusie, błyszczących powierzchniach. W złocie. Różach. Filetach. Ale także świetnie wygląda na tle spokojniejszych akcentów – beżów, przygaszonych zieleni, popieli. W takim wnętrzu świetnie odnajdzie się grzejnik łazienkowy Cordivari Babyla Złoto Polerowane Inox. To przepiękny grzejnik dekoracyjny w kolorze złota, a jednocześnie funkcjonalna suszarka do ręczników.

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *